Kredyt hipoteczny

Kupno nowego mieszkania czy budowa domu to spełnienie marzeń wielu naszych Klientów, ale zwykle stanowi zbyt wysoki wydatek do poniesienia jednorazowo. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne. To one mają na celu umożliwić naszym Klientom sprawienie sobie własnego „M”.

Nasze kredyty mieszkaniowe dają gwarancję komfortowych warunków. Dopasowane do klienta i szyte na miarę jego portfela dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności przyszłej sytuacji finansowej. W końcu to zobowiązanie na dłuższy czas.

Marzy Ci się własny dom lub mieszkanie? Pomożemy Ci to zrealizować w prosty i przejrzysty sposób, ponieważ właśnie Ty i Twoje marzenia są dla nas najważniejsze!

Jeśli więc:

 – planujesz nabyć,

 – szukasz

 – już znalazłeś nieruchomość

trafiłeś na odpowiednich ludzi, którzy Ci w tym pomogą. Ilość formalności ograniczymy do minimum, aby ten proces przebiegł dla Ciebie w sposób szybki i niezauważalny. Zamiast odwiedzać kolejno poszczególne banki wypytując o ofertę, będziesz mógł skupić się planowaniu tego jak urządzić swoje cztery kąty.

Dzięki współpracy z wszystkimi bankami na rynku oraz naszemu doświadczeniu, poprowadzimy Cię od decyzji o zakupie mieszkania, przez wybór najkorzystniejszej oferty, aż po podpisanie umowy i dopełnienie wszelkich formalności związanych z zakupem.

Oferujemy:

  • Kredyt hipoteczny – środki przekazywane na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości.
  • Kredyt budowlano-hipoteczny – środki przeznaczone są na budowę domu systemem gospodarczym, przez spółdzielnię lub dewelopera.
  • Pożyczka hipoteczna – środki są przekazywane na dowolny cel (niekoniecznie związany z budową lub zakupem nieruchomości – np. na konsolidację innych zobowiązań).
  • Kredyt mieszkaniowy walutowy – indeksowany do waluty w której zarabiasz. Pracujesz za granicą? Spłacaj ratę w walucie, w której otrzymujesz wynagrodzenie.

 

  • Myślisz o kupnie mieszkania lub budowie domu?
  • Wybór kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych życiowych decyzji.
  • Podejmij ją świadomie, wykorzystując doświadczenie naszych doradców!
  • Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki.

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ?

wylicz ratę swojego kredytu i skontaktuj się z nami.