Kredyt hipoteczny

Kupno nowego domu może oznaczać zdecydowanie zbyt wysoki wydatek. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne. To one mają na celu spełniać marzenia wszystkich tych, którzy potrzebują zastrzyku finansowego do ich realizacji. Nasze kredyty hipoteczne dają gwarancję komfortowych warunków. Nie można nie wspomnieć również o tym, że kredyty hipoteczne z naszej oferty są dopasowane indywidualnie do możliwości Klienta. Będzie to czynnik decydujący o tym, że warto brać kredyty hipoteczne!

Marzy Ci się własny dom lub mieszkanie? Pomożemy spełnić Ci to marzenie w prosty i przejrzysty sposób, bo własnie dla Ciebie stworzone są kredyty hipoteczne.

Jeśli więc planujesz nabyć jakąkolwiek nieruchomość – znaleźć swój własny kąt – znalazłeś odpowiednich ludzi, którzy Ci w tym pomogą. Ilość formalności oraniczymy do minimum aby ten proces przebiegł dla Ciebie w sposób szybki i niezauważalny. Zamiast czytać więc niezrozumiałe tabele bankowe i procedury udzielania kredytów będziesz mógł skupić się planowaniu urządzania swoich czterech kątów.

Biorąc pod uwagę ogrom ofert kredytów hipotecznych poprowadzimy Cię od decyzji o zakupie mieszkania, po wybór najkorzystniejszej oferty po podpisanie umowy i dopełnienie wszelkich formalności związanych z zakupem.

Oferujemy:

  • Kredyt hipoteczny – środki przekazywane na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości. Uruchamiany jednorazowo przez bank na rachunk sprzedającego (np. dewelopera).
  • Kredyt budowlano-hipoteczny – środki przeznaczone są na budowę domu systemem gospodarczym, przez spółdzielnię lub dewelopera. Uruchamiany w całości lub transzach.
  • Pożyczka hipoteczna – środki są przekazywane na dowolny cel (niekoniecznie związany z budową lub zakupem nieruchomości – np. na konsolidację innych zobowiązań)
  • Myślisz o kupnie mieszkania lub budowie domu?
  • Masz świadomość, że wybór kredytu hipotecznego to jedna z najważniejszych życiowych decyzji?
  • Podejmij ją świadomie, wykorzystując doświadczenie naszych doradców.
  • Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki.

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ?

wylicz ratę swojego kredytu i skontaktuj się z nami.